Lennart Rodhe färglitografi
2017-01-18
433481
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): "Nackspegel" signerad och daterad Lennart Rodhe 1971, 24/40, färglitografi, ca 24x22 cm