Stig Claesson färglitografi
2017-01-16
433477
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): Stockholm, signerad och daterad -80, färglitografi 142/150, ca 44x55 cm