Georg Jensen halsband hänge silver och emalj
2017-01-18
433465
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORG JENSEN, halsband, hänge, silver, emalj, hjärtformat hänge, modell nr. 44, hängets höjd ca 38,5 mm, halsband "Daisy", förgyllt silver, hängets höjd ca 50 mm, kedjans längd ca 62 cm, totalvikt ca 36,9 g
Bruksslitage, repor, emaljskada på halsband