Stig Claesson färglitografi
2017-01-15
433454
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): Stockholm, signerad och daterad -80, färglitografi, 11/375, 42x58 cm