Ernfried Wahlqvist oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ERNFIRED WAHLQVIST (1814-1895): Landskap med väg, monogramsignerad och daterad E. W 1880, olja på duk, 65x99 cm

433450

2017-01-15