Reinhold Ljunggren färglitografi
2017-01-15
433449
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Motiv från Trosa, signerad R Ljunggren, 194/360, färglitografi, ca 48x38 cm
Något gulnad