Jordglob
2017-01-16
433437
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JORDGLOB, 1900-tal, fot i svarvat trä, höjd ca 52 cm
Slitage, skador, sprickor