Lars Jonsson färglitografi
2017-01-15
433426
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Tofsvipa, signerad Lars Jonsson, 167/350, färglitografi, 35x50 cm