Charlotte Wahlström oljemålning
2017-01-15
433421
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WAHLSTRÖM, Charlotte (1849-1924): Grönskande landskap, signerad Charlotte Wahlström, olja på papp, ca 35x22 cm
Smärre färgbortfall