Curt Hillfon
2017-01-15
433405
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CURT HILLFON (född 1943): Komposition, färglitografi, signerad Curt Hillfon, 65/150, ca 52x40 cm.