Stig Claesson färglitografi
2017-01-15
433398
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG CLAESSON, (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, färglitografi, signerad 102/150, daterad -80, ca 45x56 cm.