Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIG CLAESSON, (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, färglitografi, signerad 102/150, daterad -80, ca 45x56 cm.
433398
2017-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här