Arne Nilsson akvarell
Vollendet
2017-01-15
433395
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
ARNE NILSSON (f 1925): Komposition, signerad och daterad Arne Nilsson, akvarell, ca 33x41 cm