Bengt Ellis oljemålning
2017-01-14
433358
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT ELLIS (1923-2007), Motiv från Anådalen, signerad Ellis, olja på duk, ca 46 x 55 cm