Bertel Nordström oljemålning
2017-01-14
433338
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Kustvy, signerad och daterad Bertel Nordström 1962, olja på duk, 54x65 cm