Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MAXIME DARNAUD (född 1931), Komposition, signerad och daterad 57, olja på duk, ca 88x115 cm
433337
2017-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här