Axel Nilsson oljemålning
2017-01-15
433309
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
AXEL NILSSON (1889-1981): Stilleben, signerad och daterad Axel Nilsson 1955, olja på pannå, ca 47x54 cm