Magnus von Wright akvarell
Klubbat för:
12 000 SEK
Arviointi
15 000 SEK
Kuvaus
MAGNUS von WRIGHT (Finland 1805-1868): Två fåglar, akvarell, signerad M.v.H, bildyta ca 9x21 cm
Kuntoraportti
433308
Päivämäärä:
2017-01-15