Emaljskyltar tema skyltar
2017-01-16
433285
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EMALJSKYLTAR, 5 st, för försäkringsbolag, emaljerad plåt 1900-tal, varierande storlekar
Omfattande skador rost