Skulptur sydostasien
2017-01-14
433263
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKULPTUR, 1900-talets mitt, sydostasien, förgylld brons, i form av instrumentspelande kvinna sittandes på sockel, höjd 31 cm