Byrå nyrenässans
2017-01-14
433196
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, valnötsfaner, 18/1900-tal, nyrenässans, beslag i mässing, höjd 82, bredd 102 cm.
Smärre slitage och märken