Smycken 4 delar
2017-01-13
433099
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SMYCKEN, 4 delar 18 k guld samt 8/8-slipade diamanter, totalt ca 0,08 ct, parti bestående av, hänge i form av kors samt 3 ringar, ringstorlek mellan 16,5 - 18,5 mm, vikt 13,6 g
Bruksslitage, hänge med bucklor, en ring isärsågad, ojämna ringskenor