Oidentifierad konstnär
2017-01-12
432911
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Kvinna framför eldstad, daterad 1929, olja på duk, 55x38 cm