Oljemålning Tom Fahlroth
2017-01-11
432890
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TOM FAHLROTH (född Falun 1921-1980):Landskap, signerad, olja på duk, ca 85x42 cm