Oljemålning
2017-01-11
432881
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurer, signerad BLA, daterad à tergo 1966, olja på duk, ca 53x62 cm