Stig Borglind etsningar
2017-01-11
432872
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG BORGLINND (1892-1965): (2), "Junikväll" samt "Sommarmorgon", signerade Stig Borglind samt en numrerad 75/75, etsning, ca 24x28 respektive 19x19 cm