Lennart Ny
2017-01-11
432860
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART NYSTRÖM (född 1944): (3), signerad Lennart Nyström, numrerade 141/250, 137/250, 137/250, färglitografier, vardera ca 28x19,5 cm