Albert Johansson färglitografi
2017-01-11
432856
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad och daterad Albert Johansson -76, P.T. färglitografi, ca 37x49 cm