Albert Johansson färglitografi
2017-01-11
432849
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Konnexion 120", signerad och daterad Albert Johansson -75, P.T. färglitografi, 42x52 cm, oramad