Skulptur hanstil Kina
2017-01-11
432832
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR, lergods, Kina, 1900-tal, hanstil, i form av hund, ljusgrön glasyr, längd ca 27, höjd ca 21 cm
Slitage, vissa sprickor