Ulf Greder färglitografi
2017-01-11
432831
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GREDER (född 1949): "Virginia Waters Roc", signerad Ulf Greder, numrerad 316/360, bladstorlek ca 55x65 cm