Ulf Greder färglitografi
2017-01-11
432830
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GREDER (född 1949): ´Mozart K 516´, signerad Ulf Greder, numrerad 172/360, bildyta ca 52x62 cm