Karl Axel Persson färglitografi
2017-01-11
432820
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K. A. Persson -77, 245/375, färglitografi, ca 28x41 cm