Ulf Gripenholm färglitografi
2017-01-11
432819
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Figurkomposition, signerad Ulf Gripenholm, EA III/XV, färglitografi, bladmått ca 38x44 cm