Ulla Forsell
2017-01-11
432790
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULLA FORSELL, glas, signerade och daterade Ulla -75, cuppa i polykrom glasmassa, höjd ca 24 cm
Varierande höjd