Stig Borglind etsning
2017-01-11
432785
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG BORGLIND (1892-1965): "Flora Suecica II" signerad Stig Borglind, etsning, ca 31x22,5 cm
Gulnad