Yrjö Edelmann färglitografi
2017-01-11
432777
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad Y Edelman, 82/150, färglitografi, bladmått ca 60x44 cm