Ann-Marie Jönsson oljemålning
Klubbat för:
15 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
ANN-MARIE JÖNSSON (född 1937): Motiv av sommarträdgård, signerad AMJ, olja på duk, ca 100x120 cm
Kuntoraportti
432742
Päivämäärä:
2017-01-10