Einar Jolin
2017-01-10
432741
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): ´´Utsikt mot Riddarholmen Stockholm´´, signerad Jolin, 104/360, färglitografi, ca 45x55 cm
gulnad