Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MONTERSKÅP, 1900-talets mitt, Louis XV stil, fanerad i valnöt med intarsia, mässingsdetaljer, höjd 178, 77x44 cm, nyckel saknas
Skador sprickor fanerbortfall
432707
2017-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här