Esaias Thorén färglitografi
2017-01-09
432621
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med fisk, sgnerad och daterad Esaias Thorén -80, HC XXVIII/L, färglitografi, ca 35x45 cm