Figurer Kina
2017-01-10
432581
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURER, 3 st., porslin, Kina, 1800-tal, polykromt bemålade i emaljfärger samt järnoxid, höjd ca 18-26 cm
Lagningar, skador