Klubbat för:
5 000 SEK
4 000 SEK
PER HASSELBERG, "Grodan", parian, Gustavsberg, 1900-talets början, signerad P Hasselberg, sockeln märkt RS Gustafsberg -09 E, höjd ca 38 cm
Fotnagg
432534
2017-01-08