Klubbat för:
2 600 SEK
2 500 SEK
DAGBÄDD, 1950/60-tal, teakfaner och svart läderimitation, underdel med utdragskorg, sitthöjd 46, längd ca 200, djup 84 cm
Bruksslitage samt ytskador
432518
2017-01-07