Richard Ryan serigrafi
2017-01-07
432513
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): Marilyn Monroe, signerad Ryan, numrerad 1/50, serigrafi, tryckta ca 36x30 cm