Cavaliere Tempesta hans art oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CAVALIERE TEMPESTA (1600-tal), hans art : Landskap i månsken, olja på duk, ca 49x60 cm

EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS: Ermanno Lucinis Samling (nr 190)

Dubblerad, renoverad, ytskador

432497

2017-01-08