Bo-Åke Adamsson litografi
2017-01-07
432479
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BO-ÅKE ADAMSSON (född 1941): Golfare, signerad samt numrerad 180/260, litografi, passepartoutens innermått ca 75x51 cm