Tanka
2017-01-07
432468
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TANKA, 1900-tal, sydostasien, motiv av figurscen med gudomar, ca 140x90 cm
Slitage, smärre fläckar