Leonard Wiedh oljemålning
2017-01-08
432462
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEONARD WIEDH (1866-1938): Kustmotiv med båtar, signerad L. Wiedh, olja på duk, ca 71x126 cm