Oljemålning 1700-tal
2017-01-08
432461
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Hamnmotiv med båtar, olja på duk, ca 36x57 cm
Hål, lagning, ytskador