Nadezda Streltsova
2017-01-07
432460
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 80x60 cm